MAKSİMUM KUVVET VE KAS YAPMAK İÇİN HAZIR OLUN.

Kas yapamak için testosteron ve büyüme hormonu düzeylerini artırmak gereklidir.

Testosteren hormonu ve HGH Büyüme hormonlarını kendi vücudumuzda üretimini arttırmadan kısa sürede kas yapamayız. Bunları doğal yollardan yani vücudumuza zarar vermeden nasıl yaparız?

Bildiğiniz gibi, testosteron ve HGH (büyüme hormonu) satışı Türkiyede ve dünyanın birçok ülkesinde yasaklandı.

Doğal ve hiçbir yan etkisi olmadan en yeni formül sayesinde vücudumuzun testosteren erkeklik hormonu ve HGH Büyüme hormonu üretimini arttırarak Testosterone dışardan almiyarak sağlığımıza zarar vermeden , güzel , kaslı bir vücuda sahip Olma imkanı varmı?

Ürün hakkında daha çok bilgi almak için Abone olun

We value your privacy and would never spam you

Vücut Geliştirmenin En Hızlı Yolu Nedir?

Spor yapan her kişi hızlı şekilde vücudunun şekillendiğini görmek ister. Hızlı gelişim sporcunun motivasyonuna olumlu katkı sağlar. Ancak kimileri doğal kas oluşum zamanından çok daha erken kaslarının biçimlenmesini ister. Böyle bir arzu ve istek durumunda steroid dediğimiz haplara başvurulabilir. Bu haplar doğal kas oluşumunun önüne geçtiği gibi, vücutta meydana getirdiği zararlar da vardır. Doğal yollardan hızlıca kas yapmak isteyenler için 5 önerimiz var.

İşte hızlıca kas yapmanın 5 yolu…

  1. Çalışma şiddetini arttırmak gerekiyor. Spor salonunda çalışırken sürekli aynı ağırlık ölçüleriyle çalışmaya devam ediyorsanız, kas yapmayı unutun. Çünkü kasları yormadıkça gelişim söz konusu olmaz. 45 dakika çalışabileceğiniz ağırlıkla 30 dakika çalışıp dinleniyorsanız, bir anlam ifade etmeyecek.
  2. Hızlıca kas yapmak isteyenler için en ideal hareketler tüm kasları çalıştıranlardır. Örneğin barfix, deadlift, overhead press ve squat bu hareketlerden en idealidir. Tüm kas yapısını çalıştırır ve daha fazla kondisyon kazandırır.
  3. Kas çalışma süreciniz boyunca beslenmenize de dikkat etmek zorundasınız. Zayıflamak için kas çalışması yapıyorsanız, kaslarınız gelişmez. Ancak kas yapmak için spor yapıyorsanız, daha fazla kaloriye ihtiyacınız olacak. Yine de gün içerisinde harcadığınız kalori miktarından 3-4 katı kalori almamak gerekir. Bu durum insulin direncini artırır ve vücudunuza zarar verir.
  4. Kas yapayım derken göz çıkartmamak da gerekir. Her gün vücuda aynı şiddetle yüklenmek yorgunlukla baş edememenize sebep olur. Vücudun alışma performansına göre şiddeti arttırabilirsiniz. Ancak toparlanması için birkaç gün daha hafif egzersizler yapmalısınız.
  5. Protein kas dokularının oluşmasında en büyük etkendir. Bu nedenle protein tüketimine dikkat etmelisiniz. Doğal yollardan protein tüketmek her zaman için en iyi yoldur.

Anabolika kullanmanın zararları nedir?

Yukarıda az çok bahsettiğim steroidler, yani anabolikaların zararlarına biraz daha değinelim. Performans arttırıcı ve kas yapımına yardımcı kimyasallar olarak bilinen maddelerin faydaları kadar zararları da var. Bugün birçok sporcu tarafından kullanıldığı ifade edilir ancak kullanmayanların oranı da hayli fazladır. Çünkü bilim insanları tarafından ispat edilen zararlarından sonra performans ve kas yapıcı ürünlerde gıda takviyeleri tercih edilmeye başladı.

Başlıca zararları neler peki?

  1. Söz konusu ürünleri küçük yaşta kullanmaya başlamanın zararları daha fazla. Çünkü kemik ve kas oluşumunun henüz tamamlanmadığı 18-20 yaşlarda vücut gelişimi olumsuz etkilediği tespit edildi. Kemik büyümesinin engellenip, boyun kısalığına sebep olması gelişim sürecine verdiği en büyük zararlardan birisi.
  2. Vücutta aknelerin çok fazla belirginleşmesi ve yayılmasına sebep olur. Salgıladığı endojen hormonu, vücut derisinin normal görünümünü bozuyor.
  3. En büyük zararlarından birisi de, sperm kalitesini düşürmesi. Anabolika kullanan sporcuların çoğu çocuk sahibi olamıyor.
  4. Sinir sistemini tahrip ediyor. Buda kontrolsüzlüğe ve aşırı agresif davranışlar kazandırıyor.

Sindirim sistemine de zarar verebiliyor. Özelikle erkeklerde prostat kanserine neden oluyor.